+ Отговори
Страница 1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показва резултатите 1 до 10 от 25

Тема: optimik 2,36c

  1. #1
    Junior Member joro73 is on a distinguished road
    Дата на регистрация
    02-08-2010
    Мнения
    10

    optimik 2,36c

    optimik 2,36c е програма за разкрой на плоскости.на хр работи, ето линк за програмата
    Код:
    http://search.data.bg/ready/b8c01ba87bf642cf18ae5d10e849129b/optimik2.36c.rar
    Ще съм Ви много благодарен.


  2. #2
    Administrator m1r0 има изключена репутация Аватара на m1r0
    Дата на регистрация
    11-04-2009
    Местоположение
    Варна
    Мнения
    85
    Готова е програмката - Portable Optimik 2.36c. Работи и под Windows 7 x64. Кажи ни само дали всичко е както трябва за да я качим и в каталога.

  3. #3
    Junior Member joro73 is on a distinguished road
    Дата на регистрация
    02-08-2010
    Мнения
    10
    програмата наистина е готова - бързо експресно и работи на хр при мене.
    проблем - на английски език е, а има и български. езика е в файла optimik.lng
    ето го българския bg език
    отделно има и папка Images, ако може и тя да я има - в нея се слагат текстурите на материалите - на плоскости например, както и картинки на шкафове. в тях заменям оригиналните словашки картинки на такива, с които работим в България - не че е много важно текстурите да са
    100% верни...

  4. #4
    Administrator m1r0 има изключена репутация Аватара на m1r0
    Дата на регистрация
    11-04-2009
    Местоположение
    Варна
    Мнения
    85
    Готов е българският вариант - Portable Optimik 2.36c на български. Проблема с картинките остава обаче, защото Thinapp не позволява веднъж направените програми да се "упгрейдват". Ако искаш качи ги някаде и ми прати линк и ще ги заменя.

  5. #5
    Junior Member joro73 is on a distinguished road
    Дата на регистрация
    02-08-2010
    Мнения
    10
    много благодаря - на пръв поглед всичко работи.
    за картинките - някои работят с плочи на egger, други на кроношпан, трети на габровница, пфлайдерер, гръцки, турски - всяка от които има доста текстури.оптимик има функция да съхранява и използва отново остатъците от плочите, ама няма как да предвидим и сложим всички текстури - всеки си слага неговите под квото име си иска.някои не ги пипат картиките и работят със словашките. а за шкафовете - програмата й задаваш даден шкаф, сменяш му габаритите и тя автоматично изчислява новите размери на детайлите - пак всеки си слага своите шкафове.така че няма какво да направим повече - БЛАГОДАРЯ МНОГО.

  6. #6
    Administrator m1r0 има изключена репутация Аватара на m1r0
    Дата на регистрация
    11-04-2009
    Местоположение
    Варна
    Мнения
    85
    Моля, пак заповядай.

  7. #7
    Junior Member sten is on a distinguished road
    Дата на регистрация
    19-02-2011
    Мнения
    2
    здравейте,аз искам да попитам,защо не мога да инсталирам програмата на своя компютър.
    Свалям я,но не може да се инсталира.
    Директно ми отваря прозореца за работа.
    Иначе програмата си е много добра.
    Благодаря ви .

  8. #8
    Administrator m1r0 има изключена репутация Аватара на m1r0
    Дата на регистрация
    11-04-2009
    Местоположение
    Варна
    Мнения
    85
    Програмата е в преносим вариант (portable). С две думи - не се инсталира. Разархивирай .exe файла някъде на компютъра или на флаш памет, не е нужно инсталиране. Файла си създава отделна папка, в която се запазват всички настройки/промени на програмата. Дано съм бил полезен.
    '̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

  9. #9
    Junior Member sten is on a distinguished road
    Дата на регистрация
    19-02-2011
    Мнения
    2
    благодаря,за изчерпателния отговор.

  10. #10
    Junior Member joro73 is on a distinguished road
    Дата на регистрация
    02-08-2010
    Мнения
    10
    програмата работи перфектно - при мен на xp sp3 всичко е ок.от флашка също си работи.
    имам и въпрос по принципа на създаване на преносимите програми:
    имам програма с личен номер, лицензионна.регистрира се по следния начин:програмата генерира код за всеки компютър различен, той
    се изпраща на разработчика и получаваш регистрационен или активиращ код, който също е индивидуален.
    въпроса ми е ако се направи преносима версия ще мога ли да ползвам програмата и на други компютри от флашката?
    просто това ограничение на 1 компютър е много досадно, все пак се налага да работиме на различни :домашен, преносим и служебен.

+ Отговори
Страница 1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Не може да създадете нова тема
  • Не може да пускате отговори
  • Не може да публикувате прикачени файлове
  • Не може да редактирате вашите мнения