+ Отговори
Показва резултатите 1 до 6 от 6

Тема: Къде бяхте, бре хора ?

  1. #1
    Junior Member vesodimov is on a distinguished road
    Дата на регистрация
    11-08-2009
    Мнения
    20

    Къде бяхте, бре хора ?

    Ей, вече бях започнал да се притеснявам. Близо две седмици не можех да отварям основната страница на сайте и вече бях решил, че ще затваряте. Като пусна търсачка на портативни програми - излизате, а иначе сайта не се отваря. Не можах да ви намеря и в facebook. Но днес ме зарадвахте. Дано вече всичко е наред.


  2. #2
    Ами проблема е бил нещо при теб, сайта не е бил офлайн. Още повече пък за две седмици?!?

    Търсим хора да качват програми и игри, интересува ли те?

  3. #3
    Junior Member vesodimov is on a distinguished road
    Дата на регистрация
    11-08-2009
    Мнения
    20
    Подробности ?

  4. #4
    Ами като начало раздаваме флашки, и мисля че вече трябва да сменим наградата в играта със 16 гигабайтова Kingston. А ако решиш да продължиш после, все ще измислим нещо. Може и m1r0 да каже нещо...

  5. #5
    Junior Member vesodimov is on a distinguished road
    Дата на регистрация
    11-08-2009
    Мнения
    20
    За мен ще е удоволствие да помогна. Само кажете какво трябва да направя. Стига да е в моите възможности - с удоволствие.

  6. #6
    Има две теми във форума как се правят програми и как се качват. Пробвай се, намери интересни програми и ги направи преносими. Това е. Като качиш 100 програми или игри, ние ти пращаме флашката. Или ако нямаш толкова време качвай по някоя друга програма която ти е попаднала и ти се струва интересна.

+ Отговори

Правила за публикуване

  • Не може да създадете нова тема
  • Не може да пускате отговори
  • Не може да публикувате прикачени файлове
  • Не може да редактирате вашите мнения